Вівторок, 03.12.2024, 18:06





Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Увага!
[02.11.2020][Оголошення]
конференція (0)
[22.10.2017][Шукаю роботу]
вимоги (0)
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Головна » 2016 » Березень » 6 » Конгрес відбувся
22:18
Конгрес відбувся

Факультет тваринництва та водних біоресурсів на Східноєвропейському молочному конгресі

Використання новітніх технологій навчання дозволяє підготувати конкурентоздатного фахівця, який забезпечить прибутковість тваринницького бізнесу. Одним із елементів цього процесу є відвідування передових підприємств, виставок та інших заходів, де провідні фахівці в галузі тваринництва діляться своїм досвідом та досягненнями.

2-4 березня проходив Східноєвропейський молочний конгрес, який, за сприяння голови Всеукраїнської Аграрної Ради Дикуна А.Є., Асоціації Виробників молока, та декана факультету тваринництва та водних біоресурсів Кондратюка В.М., мали змогу безкоштовно відвідати 23 студенти факультету (вартість участі в конгресі 3000 грн). Серед них були 13 студентів 2 курсу, які підготували мотиваційні листи та мали бажання краще освоїти дисципліну Утримання та гігієна тварин, а також долучилися мотивовані студенти 3-го та 4-го курсів.

Головна подія року в галузі молочного скотарства зібрала під одним дахом понад 2000 учасників: менеджери та спеціалісти провідних молочнотоварних підприємств, представники влади, комерційних компаній, молокопереробних підприємств, галузевих об’єднань, міжнародних організацій, фінансових установ та посольств. Організаторами цього дійства є Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та Асоціація Виробників Молока (АВМ). Мій закордонний досвід свідчить про реальний та вагомий вклад різних асоціацій в розвиток тваринництва. За АВМ майбутнє, бо вона співпрацює з реальним бізнесом, запроваджує інновації і готова ділитися ними із студентами. З слів Дикуна А.Є.: «Ми розуміємо, що без належної підготовки кадрів не обійтись і що в студента треба вкласти багато часу і грошей. Зміни відбуваються, але не так швидко й кардинально, як хотілося б.»

В рамках конгресу діяли секції:

  1. Аналітика молочного бізнесу;
  2. Управління та технології;
  3. Ветеринарія.

Студенти мали змогу відвідати спеціалізовану виставку з молочного скотарства. При цьому вони отримали завдання вивчити всі експонати, що стосуються утримання та гігієни тварин і зробити звіт. Велике гастрономічне задоволення отримали від дегустації молочних продуктів провідних вітчизняних виробників. Поряд з цим, спілкувалися з виробничниками, в тому числі і Героєм України Іващуком Петром Володимировичем. І це все лише перший день триденного конгресу.

На другий день ми прийняли участь у Східноєвропейській молочній ініціативі, де мали змогу прослухати доповіді представників багатьох держав (Німеччина, Бельгія, Польща, Італія, Франція, Великобританія, Нідерланди, Фінляндія, Сербія, Естонія, Чехія). Особливо сподобалися виступи Хаген Генрі з Гельсінського університету (Фінляндія) та Калле Каск з Естонського університету природничих наук (Естонія).

Завдяки високому рівню володіння іноземною мовою студента 3-го курсу Оверченко Василя, ми мали змогу поспілкуватися з Філом Кардозу доцентом факультету тваринництва, спеціалістом з годівлі та репродуктивної біології тварин  Університету штату Іллінойс, США. Вікторія Антонова була перекладачем при спілкування з французькими колегами Ніколас Ескамез та Фаб’єн Скіба.

Приємно відмітити, що модератором секції Українського козівництва та вівчарства був професор Туринський Василь Михайлович, президент Асоціації вівчарів і козівників України.

Окрім всього вище зазначеного, ми відвідали ще безліч семінарів та майстер-класів. Найбільш корисним для дисципліни Утримання та гігієна тварин був майстер-клас компанії Агроклімат щодо контролю мікроклімату в тваринницьких приміщеннях.

На третій день відвідували провідні молочні ферми України ДП «Красносільське молоко» (Чернігівська обл., 1460 гол. дійного стада, 8000 кг надій за рік) та ТОВ «Українська молочна компанія» (Київська обл., 3800 гол. дійного стада, 9100 кг надій за рік).

Маю надію, що отримані враження та досвід стануть в пригоді як на заняттях, так і в подальшій професійній діяльності!!!

Переглядів: 700 | Додав: Повозніков | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 Повозніков  
0
metod-olimptvppt.pdf

1 Повозніков  
0
Шлях магістрів БТФШкола, випуск, атестат,
ПДАТУ, БТФ, декан,
Двері, сходи, корпуса,
Луги, солі, кислота.
Спимо, гуртожиток, 100 грам,
Сесія, завал, декан,
Практика, учгосп, вапно,
Сіно, буряки, вино.
Блюсюк, годівля, курсова,
Лізин, суха речовина,
Сесія, завал, декан,
Вася, різка, чемодан.
Екватор, ніч, розбите скло,
Дзвінок, таксі, нове вікно,
Свині, вівці, ВРХ,
Трояновський, курсова.
Фестиваль, концерт, фуршет,
Риби, молоко і мед,
Захист, випуск, знову вступ,
Технікум, ковбаси, клуб,
Пари, залік, СМД,
Стаття, кросворди, все не те.
Дипломна, корпус, знов декан -
Магістри вим'яли диван,
Відгук, підписи кругом,
Захист, мантія, диплом!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz