252627282930
Головна » 2012 » Червень » 13 » Спорт
13:51
Спорт
Спортивні результати та досягнення студентів та викладачів БТФ за весняний період 2012 року

БЕРЕЗЕНЬ

1 – 7 березня – Оксана Станішевська, студентка 2 курсу приймала участь у жіночій першості міста з шахів та шашок, потрапивши до 10-ки кращих в обох видах.

9 березня – Юлія Миколаївна Євстафієва, викладач кафедри годівлі тварин та технології кормів стала чемпіонкою у спортивному марафоні, організованому компанією «Нова Будова» та присвяченому до Дня 8 Березня з таких дисциплін:
- Армреслінг;
- Стрибки зі скакалкою (250 разів);
- FitMix.

13 березня – спартакіада «Здоров’я» (настільний теніс) команда БТФ була п’ятою, за викладачів виступали – Анатолій Васильович Димчук, Леонід Іванович Щербина, Марина Воловодська.

15 березня – у черговому бліц-марафоні з шахів Анатолій Димчук був п’ятим, Дмитро Бойко – десятим, заробивши певні залікові очки.

20 березня – команда БТФ з настільного тенісу в університетських змаганнях посіла 5 місце, в особистому заліку Дмитро Бойко виборов 4 місце (5 курс), Євген Бліндер був 11-им (2 курс), Сергій Якимишин – 15-им (1 курс).

26 березня – 2 квітня – в університетських змаганнях з баскетболу студенти біотехнологічного факультету здобули 4 місце, у складі Петра Луцюка (4 курс), Андрія Паламара (2 курс), Володимира Худякова (3 курс з/ф), Дмитра Бойка (5 курс), Дмитра Травнікова, Івана Максимчука (обидва 1 курс), Миколи Шкури, Сергія Покотила (2 курс), Петра Юшка та Романа Клініча (4 курс).
Збірну команду університету серед дівчат, БТФ представляла Катерина Превор (2 курс).

КВІТЕНЬ

3 – 5 квітня – Студентська першість з міні-футболу, присвячена Євро-2012, команда БТФ здобула перемогу над командою Агро-2 з рахунком 6-1, програла ІБІФ-1 (0-9), та зіграла у нічию з ІМЕСГ-2 (1-1). Нічия в останньому турі завадила команді вийти у півфінальну частину турніру і таким чином студенти БТФ посіли 5 місце. За команду грали: Валентин Асафат, Сергій Якимишин, Іван Максимчук, Ілля Нікітін (всі 1 курс), Сергій Голік (2 курс), Сергій Стаднік (3 курс), Дмитро Паламар (магістрант). Кращий нападник нашої команди – Сергій Якимишин.

10 квітня – особисто-командна першість університету з важкої атлетики. Студенти БТФ здобули ІІ місце у командному заліку. А в особистому – перемогу святкували:
Валентин Кулик – 1 місце, категорія 94 кг, (2 курс);
Сергій Покотило – 1 місце, категорія 77 кг, (2 курс);
Михайло Ільків – 2 місце, категорія 105 кг, (2 курс);
Євген Бліндер – 2 місце, категорія 85 кг, (2 курс);
Олег Волошин – 2 місце, категорія 69 кг, (5 курс).
В абсолютній першості серед жінок Тетяна Худякова (2 курс) виборола 2 місце.

22 квітня – черговий міський бліц-турнір з шахів, Дмитро Бойко посів 6 місце.

ТРАВЕНЬ

5 травня – відбулися змагання, присвячені Дню перемоги, з настільного тенісу в місті Хмельницькому, студент магістратури Дмитро Бойко здобув 5 місце.

6 травня – Гран-прі Поділля з бодібілдингу (Кам’нець-Подільський), Олександр Задорожний (спеціаліст, БТФ) посів 4 місце (Юніори).

13 травня – Відкритий Кубок України з бодібілдингу у Львові, студент 5 курсу, Олександр Задорожний став срібним чемпіоном у категорії Юніори -22 роки!!!!

15-16 травня університетські змагання з легкої атлетики.
ІV місце – Іван Максимчук 400м, (1 курс);
ІV місце – естафета 4×100м жінки (Вікторія Головатюк, Ольга Шупер, Катерина Превор, Вікторія Микитюк)
V місце – Дмитро Бойко 1500м.
Також студенти здобули залікові очки у різних дисциплінах: Іван Максимчук (біг 100м, штовхання ядра, стрибки у довжину); Вікторія Микитюк (біг 100м, стрибки у довжину), Олексій Мороз, Віктор Чуяк – ст. 1 курсу (100м).
У загальному заліку команда БТФ посіла V місце.

20 травня – міський бліц-турнір з шахів, Дмитро Бойко виборов 4 місце.

21-24 травня збірна викладачів БТФ у змаганнях з міні-футболу в рамках спартакіади «Здоров’я» піднялась на 4-ту сходинку.

Отже у загальному підсумку за сумою очок усіх видів спартакіади «Здоров’я» викладачі біотехнологічного факультету здобули ІІІ місце:
І місце – шашки;
ІІ місце – шахи;
ІІІ місце – волейбол;
IV місце – міні-футбол;
V місце – наст. теніс.

Студенти показали кращі результати в порівнянні з минулим роком, але знову посіли загальнокоманде IV місце: