282930
Головна » 2014 » Квітень » 17 » Спортивні здобутки наших студентів
18:49
Спортивні здобутки наших студентів

8-10 квітня у Житомирі пройшли Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу серед студентів ВНЗ Міністерства аграрної політики і продовольства України. Команда Подільського державного аграрно-технічного університету у своїй групі здобула дві перемоги над Сумським та Львівським національними аграрними університетами і поступилась гравцям Національного університету біоресурсів і природокористування. У стиковому матчі команда ПДАТУ перемогла студентів Вінницького національного аграрного університету і посіла третє місце. Допомогли команді вибороти бронзові медалі і студенти біотехнологічного факультету - четвертокурсник Віктор Феодосьєв та другокурсник Олег Савов.
А чемпіонами стали гравці Житомирського національного агроекологічного університету, на другому місці - НУБіП.

11-12 квітня у м. Бровари Київської області відбувся чемпіонат України з кікбоксингу. Студентка третього курсу біотехнологічного факультету Лідія Прибатень, виступаючи у своїй ваговій категорії у розділах "full contact" (удари руками і ногами наносяться без обмежень сили, у повний контакт) та "low kick" (удари наносяться по зовнішній та внутрішній сторонах стегна) посіла третє та друге місце відповідно.

16 квітня, на відкритій першості КПНУ ім. І. Огієнка, змагалися легкоатлети. Першокурсниця Олександра Гарзель у бігові на дистанцію 400 м завоювала срібну медаль.

Вітаємо наших студентів з успішними виступами на змаганнях та бажаємо подальших спортивних звершень!

Переглядів: 725 | Додав: Димчук | Теги: кікбоксинг, волейбол, спортивні змагання | Рейтинг: 5.0/3