Головна » 2012 » Жовтень » 24 » Спорт Волейбол
12:00
Спорт Волейбол
Команда БТФ - бронзовий чемпіон!!!!

Після вчорашнього матчу з механіками, який закінчився з рахунком 3-1 не на нашу користь, але гра була досить цікавою і з боротьбою, адже тендітні і чарівні дівчата старанно відпивали потужні атаки високих і кремезних хлопців-механіків, перший сет програли, а наступний постійно йшли попереду на 3-4 очки, і таки довели до перемоги (25-21), третій сет програли, а ось в четвертому суперник був на 2 очки постійно попереду, але як завжди вправна гра капітана команди Віктора Феодосьєва і рахунок було зрівнено 16-16, про що свідчить тільки подача, адже три рази поспіль дезорієнтував опонентів своєю подачею посилаючи м'яча на саму задню лінію, а ще досить майстерно завершав атаки раз по раз пробиваючи подвійні блоки або філігранно перекидував їх, або просто посилав м'яча у відкриту зону, проте вся команда грала на високому рівні всі старалися і це принесло свій результат, дівчата гарно діяли на прийомі і робили все для того, щоб м'яч не опустився на підлогу, гарно асистував Сергій Стаднік, а Олег Савов та Євген Цимбалішин потужно завершали атаки. З кожною грою за нас все більше вболівали інші студенти, вигукуючи свої симпатії і підтримуючи біофак!!!!

Дякуємо за спонсорську допомогу в нагородженні заступнику декану Валентину Івановичу Гончару!!!! А також тренеру та очільнику команди - Леоніду Івановичу Щербині!!!!

Усі призери

На фото у зеленій формі команда БТФ верхній ряд - Воловодська Марина, Дар'я Ядуха, Леонід Іванович Щербина, (тренер) Юлія Матвейчук, проректор з виховної роботи, викладач БТФ Анатолій Федорович Кондрюк; нижній ряд капітан команди Віктор Феодосьєв (кращий гравець турніру), Сергій Стаднік, Олег Савов!!!!

Вітаємо команду та зичимо подальших перемог!!!!

Проводив цей репортаж і тримав вас у курсі справ Дмитро Бойко!!!!

Переглядів: 671 | Додав: Dimboy | Рейтинг: 0.0/0