Спортивних результатів
Біотехнологічного факультету
за 2012-2013 н. р.

ВЕРЕСЕНЬ

18 – 25 вересня – Футбольна першість університету, 5 місце. За команду грали: Валентин Асафат, Ілля Нікітін, Іван Максимчук, Сергій Якимишин, Володимир Шушвар, Вадим Павлюк (всі 2 курс), Роман Іваніцький, Олександр Блох, Володимир Процків, Олег Мельничук, Валентин Довгалюк, Олег Савов, Вадим Чайка, Олександр Куришко, Юрій Савчук (всі 1 курс), Сергій Стаднік, Олександр Ткачук, Анатолій Комаровський (всі 4 курс), Євген Бліндер, Сергій Голік, (обидва 3 курс), Дмитро Паламар, Олег Фатін, Дмитро Бойко (6 курс).

ЖОВТЕНЬ

16-23 жовтня Волейбольна студентська першість, команда БТФ – Бронзовий чемпіон!!!
Склад команди: Євген Цимбалішин (V курс);Марина Воловодська (асп.); Юлія Матвейчук (V курс); Дар’я Ядуха (ІІ курс); Руслана Верхова (ІІІ курс); Олег Савов (І курс); Сергій Стаднік (IV курс); Дмитро Бойко (маг.); та капітан і кращий гравець Віктор Феодосьєв (ІІІ курс)!!!!

Після перемоги над "економістами". Вгорі: Марина Воловодська, Віктор Феодосьєв, Юлія Матвейчук, Дар'я Ядуха; внизу: Олег Савов та Сергій Стаднік

ЛИСТОПАД

1 – 8 листопада – Першість міста з шашок серед чоловіків. Дмитро Бойко (маг.) посів 1 місце!

6 – 8 листопада – Першість міста з Волейболу, студенти Віктор Феодосьєв (ІІІ курс), Олег Савов (І курс) у складі збірної ПДАТУ вибороли 1 місце; а також здобули перемогу у змаганнях до Дня працівника сільськогогосподарства 11 – 12 листопада.

13 – 14 Чемпіонат міста серед жінок. У складі збірної ПДАТУ Воловодська Марина (асп.), Юля Матвейчук (V курс), Дар’я Ядуха (ІІ курс) посіли 3 місце, а у першості ДЮСШ № 1, що проходила 24 – 25 листопада святкували перемогу (1 місце).

17 листопада - Першість міста з Боксу – студенти ІІ курсу Олександр Швець виборов звання чемпіона, а Валентин Асафат був другим!!!!

29 – 30 листопада – Особисто-командна першість з шахів, у складі команди ПДАТУ Дмитро Бойко (маг.) та Оксана Станішевська (ІІІ курс) стали третіми.

СІЧЕНЬ

12 січня закінчився Чемпіонат міста з шахів, викладач бтф Анатолій Васильович Димчук став віце-чемпіоном, і здобув срібну нагороду.

ЛЮТИЙ

16 – 17 лютого, Чемпіонат Хмельницької області з жиму лежачи серед чоловіків і жінок, першокурсниця Катерина Мельник у ваг. кат. до 72кг, виборола ІІ місце.

19 – 20 лютого, Збірна команда викладачів біотехнологічного факультету виборола перше місце, і в черговий раз довела своє чемпіонтсво у спартакіаді "Здоров'я" з шашок
серед працівників ПДАТУ. Склад команди: Анатолій Федорович Кондрюк, Анатолій Васильович Димчук, Іван Іванович Тимофійшин, Микола Миколайович Трояновський,
Леонід Іванович Щербина, Марія Дмитрівна Мусій.

23 лютого, Відкрита першість міста з кікбоксингу, студенти 2 курсу відзначились такими результатами: Асафат Валентин – у ваговій категорій до 67кг програма семі-контакт – 2місце, програма лайт-контакт – 1 місце; Олександр Швець (до 75кг) лайт-контакт – 3 місце.

22-24 лютого відбувася Чемпіонат області з шашок. Оксана Станішевська була у десятці кращих, а Дмитро Бойко вибороб бронзову нагороду відповідно серед жінок та чоловіків.

БЕРЕЗЕНЬ

4 – 5 березня – Обласна універсіада волейбол (чоловіки), 3 місце – Віктор Феодосьєв (3 курс), Євген Цимбалішин (V курс), Олег Савов (1 курс) у складі збірної ПДАТУ.

11 – 12 березня – Обласна універсіада волейбол (жінки), 3 місце – Марина Воловодська (асп.), Дар’я Ядуха (2 курс) у складі збірної ПДАТУ.

12 – 13 березня – Шахи (місцеві змагання серед ВНЗ), 2 місце – Дмитро Бойко (маг.), Оксана Станішевська (3 курс).

12 – 15 березня, Чемпіонат України з пауерліфтингу, м. Борислав, Льв. обл., Катерина Мельник (1 курс) у ваг. кат. до 72кг виборола чемпіонство і золоту нагороду!!!

Наша чемпіонка - першокурсниця Катерина Мельник

18 – 25 березня – Спартакіада «Здоров’я» з волейболу (викладачі) – 5 місце.

19 – 21 березня – Командний чемпіонат міста з шахів, 1 місце – А. В. Димчук, Д. Бойко.

22 – 23 березня – Обласна універсіада з шахів, 3 місце – Дмитро Бойко у складі ПДАТУ.

КВІТЕНЬ

1 – 3 квітня, Першість університету з баскетболу, БТФ – Бронзовий чемпіон, за команду грали: Назар Яківчук (1курс), Петро Луцюк (5 курс), Володимир Худяков (4 курс з.ф), Андрій Паламар (3 курс) та Деним Петрук (1 курс).

Назар Яківчук (крайній зліва), Петро Луцюк (крайній справа), Андрій Паламар (присів)

10 квітня, Особисто-командний чемпіонт університету з гирьового спорту, команда БТФ стала третьою, а особисті результати були такими:
Анастасія Мотикайло (1 курс) - ІІІ місце;
Петро Луцюк (5 курс), ваг. кат. до 75кг - ІІІ місце;
Олександр Куришко (1 курс), ваг. кат. до 60кг - ІІ місце;
Юрій Гладун (2 курс), ваг. кат. до 80кг - ІІ місце;
Михайло Ільків (3 курс), ваг. кат. понад 90кг - ІІ місце;

А чемпіоном у своїй ваговій категорії до 90кг став першокурсник - Олександр Хеленюк!!!

Після змагань, виснажливі, але щасливі! Вгорі: Юрій Гладун, Олександр Хеленюк, Петро Луцюк; внизу: Олександр Куришко, тренер Леонід Іванович Щербина, Михайло Ільків

17 квітня відбулись Університетські змагання з важкої атлетики, 7 учасників захищали честь нашого факультету і в загальному заліку посіли 5 командне місце, а в особистому здобули такі місця:
Олександр Куришко ваг. кат. 62 кг - ІІ місце;
Валентин Кулик ваг. кат. 94 кг - ІІ місце;
Ільків Михайло ваг. кат. 94 кг - ІІІ місце.

23-24 квітня проходив Чемпіонат міста з волейболу серед жінок. До складу збірної команди ПДАТУ увійшли і дві чарівні представниці біотехнологічного факультету -Марина Воловодська (асп.) та Дар'я Ядуха (2 курс). Разом із командою вони здобули бронзові нагороди!

25 квітня, Особисто-командна першість університету з настільного тенісу, команда БТФ виборола ІІІ місце, Дмитро Бойко (маг.), Вадим Чайка (1 курс), Євген Бліндер (3 курс); в особистому заліку Дмитро Бойко став третім.

Переможці тенісного турніру. Студенти БТФ: Вадим Чайка (другий ліворуч), Дмитро Бойко (крайній праворуч)

У березні-квітні проходили змагання серед викладачів з шахів та настільного тенісу у спартакіаді «Здоров’я», на жаль команда цього разу посіла лише 5 місце в обидвох видах.

ТРАВЕНЬ

14 – 16 травня, Обласна універсіада з пляжного волейболу, команда ПДАТУ-1 (Віктор Феодосьєв (ІІІ курс) та Ігор Кузенко здобули срібні нагороди.

21 – 22 травня, Першість університету з легкої атлетики, команда БТФ стала бронзовим чемпіоном, а допомогли їй в цьому особисті результати студентів:

Катерина Превор (3 курс) – І місце, 3000м; ІІІ місце 1500м; ІІІ місце, естафета 4*100м;
Катерина Мігалатюк (2 курс) – ІІ місце, 100м; ІІ місце, стрибки у довжину з розбігу, ІІІ місце, естафета 4*100м;
Ніна Пахар (1 курс) – ІІ місце 3000м; ІІІ місце, естафета 4*100м;
Вікторія Головатюк (3 курс) – ІІ місце 400м;
Марина Мельник (1 курс) – ІІІ місце, естафета 4*100м;
Сергій Якимишин (2 курс) – ІІ місце, 400м; ІІІ місце, 800м; ІІІ місце естафета 4*100м;
Дмитро Бойко (маг.) – ІІІ місце, 3000м; естафета 4*100м; V місце 1500м;
Максимчук Іван (2 курс) – ІІІ місце, 400м;
Вадим Чайка (1 курс) – ІІІ місце, естафета 4*100м; IV місце, 800м; фінал зі штовхання ядра;
Олег Савов (1 курс) – ІІІ місце, естафета 4*100м; VI місце, 100м; VI місце, стрибки у довжину з розбігу.
Анастасія Мотикайло (1 курс) – IV місце, штовхання ядра.
Дякуємо за активну участь у представленні нашого факультету Михайлу Ільківу (3 курс), штовхання ядра; Денису Петруку (1 курс), 100м; Ростиславу Лісецькому (1 курс), 100м.

Отож, студентська збірна біотехнологічного факультету у спортивному заліку серед інститутів та факультетів ПДАТУ сезону 2012-2013рр. посіла третє місце з результатом 115 очок.