Субота, 11.05.2024, 19:13





Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Увага!
[02.11.2020][Оголошення]
конференція (0)
[22.10.2017][Шукаю роботу]
вимоги (0)
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Добрий вечір всім, хто, не зважаючи на карантин, вивчає ТВПТ!
Сьогодні ввечері я вирішив передивитися відео доктора с.-г. наук, професора НУБІПу Миколи Повознікова "Молочна продуктивність корів. Як підвищити надої молока".
Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=4hNoCNU4Q4Y&fbclid=IwAR3XWv5PSMC59J8zcJU--kJ7l2tjeaoFc719-V5kfw-BdwZZaMmIfr9Ghrs

Що цікавого я дізнався:
-фактори, що впливають на виробництво молока, а саме: 3Г (генетика, годівля, гігієна), вимоги ринку, здоров'я та утримання.
-скільки виробляється молока на одну людину в різних країнах світу. На жаль, Україна пасе задніх (сподіваюсь, що це поки що). Навіть сусідня Білорусь виробляє майже в 3,5 рази більше ніж ми, я вже не кажу про світових лідерів, що виробляють більш ніж в 10 разів за Україну.
-основні проблеми виробництва молока: низька продуктивність, брак кваліфікованих знань та фахівців, зростаюча собівартість виробництва молока тощо.
-що впливає на надій та скла ... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: andrushkataranenko | Дата: 28.04.2020 | Коментарі (1)

Мы живем в эру компьютерных технологий, цифровизация коснулась всех сфер. Как это непосредственно повлияло на животноводство? Какие плюсы какие минусы?
Переглядів: 183 | Додав: jenya10m | Дата: 28.04.2020 | Коментарі (4)

Усім добрий вечір!
Мене звати Тараненко Андрій, я студент 1-го курсу НУБІПу на спеціальності «Цифрова економіка».
Зараз у світі важкі часи, але не треба засмучуватися, адже тепер в нас з’явилося більше часу для наших пріоритетів. На жаль, багато хто вважає, що карантин – це час для відпочинку, та це взагалі не так. Карантин – це чудова можливість для самовдосконалення та досягнення своїх цілей. Однією з таких моїх цілей було розібратися з предметом «Технологія виробництва продукції тваринництва». Перш за все, за порадою Миколи Гавриловича, я вирішив пройти курс «Управління МТФ – підвищення економічної ефективності підприємства». Спочатку здавалося, що мені це не так вже й потрібно, але після успішно складеного курсу я зрозумів як же помилявся! Я довідався про структуру сучасної МТФ та її основні аспекти, ефективність відтворення ВРХ, вирощування молодняку при різних типах утримання тварин та багато чого ще цікавого. Впевнений, що ці знання допоможуть мені в майбутньому ст ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 222 | Додав: andrushkataranenko | Дата: 27.04.2020 | Коментарі (1)

Доброї ночі всім, хто звернув увагу на мій коментар.Через карантин, багато студентів втрачають жагу до отримання знань. Більшість вважають, що єдине джерело знань - університет. Але ,насправді ж, в еру інтернет революції можна знайти все, що ти вважаєш необхідним для самовдосконалення та здобуття фахових знань. Головне, що потрібно це бажання та сам інтернет. Все що потрібно для досягнення ваших цілей - бажання самовдосконадюватись та працювати.
Тому, я сприйняв курс "Управління МТФ – підвищення економічної ефективності підприємства", який надав нам для вивчення викладач дисципліни "Технологія виробництва продукції тваринницва" Повозніков Микола Гаврилович, з оптимізмом. Бо кожен курс, лекція чи звичайне відео може бути джерелом знань, яке допоможе нам стати не тільки успішним фахівцем, а й всебічно розвиненою особистістю. Мій позитивний настрій щодо цього курсу виявився непомилковим. Кожна пройдена лекція дала мені новий ковток знань. За весь курс я дізнався чому важливо розвив ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 205 | Додав: yuriykravchenko2017 | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (4)

Привіт! Мене звати Юля і я навчаюся на спеціальності економічна кібернетика. Спочатку я не розуміла навіщо мені вивчати технологію виробництва продукції тваринництва, якщо це не мій фах та не стосується моєї професії. Але, пройшовши онлайн курс «Управління МТФ – підвищення економічної ефективності підприємства» , я зрозуміла, що навіть, навчаючись на такій спеціальності як економічна кібернетика, тваринництво може допомогти розширити кругозір і поглибити свої знання в цій галузі, та стати більш конкурентоспроможним фахівцем в майбутньому. На онлайн курсі я дізналася про комплексний підхід до управління виробничими процесами та персоналом ферми, а саме: про структуру сучасної МТФ, основні аспекти управління нею. Також про вирощування молодняку при різних типах утримання тварин, ефективність відтворення великої рогатої худоби та економіку МТФ. Зараз сільське господарство користується великим попитом, тому мені, як майбутньому кібернетику, необхідно бути добре обізнаною в його аспектах та ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 177 | Додав: juliluuu12 | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (1)

Усім привіт!
Зараз для всього світу настали не легкі часи. Пандемія змушує нас сидіти на самоізоляції та забирає можливість ходити на заняття в університет та зустрічатися з друзями, але це не привід сидіти вдома на дивані та нічого не робити, навпаки, карантин - це гарна нагода для самопізнання та саморозвитку. Так вважає і наш викладач з технологій виробництва продукції тваринництва, Повозніков Микола Гаврилович, тому я і моя група пройшли онлайн курс, який називається: "Управління МТФ – підвищення економічної ефективності підприємства".
Завдяки даному курсу ми не тільки поглибили свої знання щодо вирощування молодняку на господарстві, а також познайомилися з основними кроками для покращення рентабельності підприємства та цифровими інструментами для здійснення контролю та аналізу ефективності МТФ. Як для студентки, яка навчається на спеціальності: "Цифрова економіка" цей курс був дуже цікавий та корисний.
Але попри здобуті знання, не тільки за даний курс, але й з ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 192 | Додав: polinka1917 | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (2)

Добрый день/вечер всем кто читает это сообщение. Если честно, когда я в первый раз пошел на лекции по технологии производства продукции животноводства), я думал что это будет очередной скучный предмет, однако, я очень сильно ошибался. Повозников Николай Гаврилович - очень хорошо, все понятно, и главное необычно преподносит материал, который не скоро забудется.
Вообще, я должен сказать то, что все пары которые проводил Николай Гаврилович были и до карантина интересные, каждая лекция была “живая”, яркая, познавательная. Меня впечатлило строения коня, так как я живого коня я видел только в зоопарке. Я в них не верил)))) Могли бы показать и остальных зверей, если бы не карантин.
Так же очень хочу поблагодарить, за полезный опыт: теперь я умею профессионально делать свечки). Это занятие реально расслабляет.
Спасибо что дочитали до конца, всем добра!

П.С. Я сделал задание на курсе однако, произошла ошибка и сертификат без моего имени. Я сделал ск ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 165 | Додав: jenya10m | Дата: 24.04.2020 | Коментарі (4)

  1. Ціль

2, 3 – Модулі

... Читати далі »

Переглядів: 335 | Додав: Повозніков | Дата: 18.03.2020 | Коментарі (5)

  1. Ціль

2, 3 – Модулі

4. Поточні справи

5. Лідерство

6. Конкурентоздатність

7. Підприємливість

8. Робота в команді

9. Бонуси

... Читати далі »
Переглядів: 389 | Додав: Повозніков | Дата: 10.02.2020 | Коментарі (7)

АНАЛИЗ СИТУАЦИИ НА РЫНКЕ

Рассмотрим цены на самый распространённый по объемам сорт мёда — подсолнечниковый.
Ни для кого уже не секрет, что ожидания лучших цен в сезоне 2019 года не оправдались. За мёд из подсолнечника пчеловоды сейчас просят от 37 до 50 грн/кг.

На Медовой бирже средняя цена предложения сегодня — около 45 грн/кг. Однако по такой цене мёд в Украине не покупают!

Закупочная цена на мёд из подсолнечника на середину сентября 2019 года колеблется от 30 до 35 грн/кг, в зависимости от условий доставки, размера партии, и других показателей. Если говорить более точно, то текущая цена для быстрой продажи напрямую экспортеру — 32-33 грн/кг. Заготовители скупают по 29-30 грн/кг.

Имеет ли такая цена экономическое обоснование?

ЭКОНОМИЧЕСКОЕ ОБОСНОВАНИЕ НИЗКОЙ ЦЕНЫ НА МЕД

Мёд является экспортным продуктом и на его цену в Украине влияют два основных фактора:

  1. Курс мес ... Читати далі »
Переглядів: 179 | Додав: Повозніков | Дата: 08.02.2020 | Коментарі (7)

« 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 »
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz